Americký Pharoah udržanie prášku v suchu pri pohári lejaky registrácii odrody

dážď, ktorý bol prudkom Keeneland niekoľko dní pokračoval pokles v stredu, a udržiava americkú Faraónov, víťaza Triple Crown, v jeho stajni, keď čata reportérov a kameramanov so štábom dúfal, že ho vidí na Kentucky trati.Ale vlhké počasie nemohla odraziť z Bob Baffert, americký Faraónov tréner, pred posledným pretekoch kolt je -. Na $ 5 m Breeders ‘Cup Classic v sobotu

Baffert bol neskorý príchod na rokovanie sledovať v stredu ráno po tom, čo utrpel defekt pneumatiky, a okamžite sa rozhodol, že to bolo príliš vlhké, aby americký Faraónov vonku. “Je to lepšie, aby som s prázdnu pneumatiku, než kone,” povedal, keď sa prvý Triple Crown víťaz 37 rokov ušiel pár obvodov posledný stodoly uvidí ako dostihový kôň. “Len sa snažíme, aby ho [v dobrom stave], máme starosti viac o prvkoch [než našich protivníkov].Nechcem, aby ho tam vonku s koní ochorie a tak musíte byť opatrní. “Prečo je americký Faraónov víťazstvo klin nastavenie nepríjemný precedens Čítajte viac

Tentoraz budúci týždeň, americký Pharoah bude sa usadil v jeho novom živote ako žrebec v neďalekom Ashford Stud, ktorá je súčasťou John Magnier je Coolmore chovateľskej ríše. Jeho stav až do 12. víťaz US Racing Triple Crown bol zaistený na začiatku júna, keď vyhral Belmont Stakes pred jasavý dav 90,000 v New Yorku, a ten bude najviac dychtivo očakávaný nový žrebec v amerických závodoch desaťročia.Jediná otázka, ktorá zostáva, či americká Pharoah budú odchádzať do dôchodku ako prvý kôň vyhrať oba Triple Crown a chovateľov Cup Classic, niektoré z nich v Amerike volajú športe, Grand Slam ‘.

Baffert je pochybnosti o titul – “mali by to dať milovník meno, to znie ako tenis ma.” – ale verí, že jeho žriebä je fit a zdravý ako nikdy predtým jeho finálnu cestu k trati

” on vyzerá dobre, že bol tréning dobre a funguje dobre, “povedal Baffert. “Mal som kone, ktoré sú naozaj rýchle, dobré kone, ale ich okno zostať na maximálny výkon, majú krátku okno. Behajú naozaj dobre na mesiac alebo dva a spustiť štyri alebo päť dobrých pretekov.On dostane dodávané všade, po celej krajine. Väčšina koní nemôže robiť to, nemôžu ju udržať, a to je to, čo z neho robí inak.

“Je to veľmi ťažké. Za starých čias bývali nazvať “orech”, je to ako old-time plnokrvníka, kde si môžete len spustiť im každý týždeň a majú veľa štartov. A stále vyzerá dobre.Má veľkú myseľ, a on má dobrú starostlivosť o seba. “American Pharoah bol zvláštny od okamihu, kedy začal Breezing ako dva-ročný, a jeho rast, aby sa stal v krajine najslávnejšej dostihový kôň takmer 40 rokov nemohli prísť v lepší čas pre šport.

“spoznala som z toho, ako sa pohyboval,” hovorí Baffert. “Skutočné špeciálne kone, keď je Breeze dostanú silnejší na konci práce.Tie naozaj dobré dáme vám hneď vedieť. “Racing je to za akýsi temný mrak v posledných niekoľkých rokoch s nie moc dobré publicity a toho koňa prišla v pravý čas, aby Pickova Všetci náladu,” povedal tréner. “Ľudia milujú kone a mnoho ľudí v Amerike, keď sledoval Triple Crown, urobil z nich cítiť tak dobre, že deň.

” Stále počujem znovu a znovu od ľudí, že oni za ním teraz, a je to majestátne koňa s osobnosťou. Je to jednoducho fakt trieda akt – keby bol človek, že by bol skutočný gentleman.Bol by robil veľa reklám, predávať veľa pizze. “

Jedinou významnou porážku na Baffert ceste s americkou Faraón bol jediným porážku svojej kariéry v Travers Stakes v Saratoga v auguste , Keen Ice, ktorý bežal dolu víťaza Triple Crown v konečných kroky po tom, čo americký Faraónov rýchlosti úprava bola otupil dlhom boji o vedenie, bude medzi jeho oponentov znovu v sobotu.

“To bolo hrozný , cítil som sa tak zle pre kone, “hovorí tréner. “Trvalo vietor priamo z plachiet, všetko vzrušenie len opustí telo, to ride a hybnosť úplne preč. [Ale] Bol som v tejto pozícii predtým, takže sme zvyknutí na túto hru.Získate zrazený, zdvihnúť sami, nechať strhnúť.

“To státie bude prázdna [doma] a povedal som im, aby nikomu v tomto stánku. Začína to byť trochu ťažké. Viem, že to bude emotívne, ale teraz som len sa snaží zostať sústredený. ​​

“Cítim sa ako otec a on je môj syn, a ja chcem, aby sa ubezpečil, že tam ide a stavia na dobrý výkon. “

Channel 4 v stredu uviedol, že Clare Balding rozšíri jej záväzok k jeho pretekárske pokrytie v roku 2016.Balding ukotvená len deväť dní výstupný kanál 4 v tomto roku – v Cheltenhame v marci a Royal Ascot v júni – ale pridám Grand National v Aintree, Festival v Epsom Derby a bojuje za deň v Ascote v októbri, aby jej plán budúci rok.

Nick Luck, ktorý hostil pokrytie Grand National v apríli, bude aj naďalej spolupracovať súčasné pokrytie z hlavných stretnutí tohto športu.

http://stavky-clic.com