Děti, navštěvující dětské jméno

Děti, navštěvující dětské jméno, častěji onemocní infekční nemocí než ti, kteří do určitého věku je v podmínkách domácí péče. Spolu s tím, děti, které se stále častěji, je pravděpodobné, že bude méně náchylné k onemocnění v budoucnu.

To je věřil, že děti, které častěji onemocní v věku (a to ve většině případů právě ty děti, které chodí do školky) vystaveni vlivu mnoha různých virů, “koučování” jeho imunitní systém. Tak oni onemocní v budoucnu méně.

Imunita – je schopnost těla provádět odolnost proti různým faktorům, které mohou způsobit onemocnění, tj. virů, bakterií, některých hub, živočichů. Vydávají dva typy imunity – neurčitý, tedy takový, jaký má dítě od narození a specifický – získané imunity, který se provádí po přenosu určitého onemocnění nebo po očkování. Hlavním rysem tohoto typu imunity je zapamatování různých patogenů (faktory, které způsobují onemocnění), s nimiž se organismus dítěte s možností jejich následné rozpoznávání a vypořádat se s nimi.

Ihned po narození je imunitní systém dítěte (Koupit v obchodě 3d tapety) je nezralý. Samozřejmě, že dítě má určité vrozené ochranu, do značné míry díky , které získal v děloze. Děti, které jsou na kojení, mají imunitní faktory ochrany z mateřského mléka. Ale v podstatě imunitní systém dítě začne posilovat, když je dítě vystaveno působení bakterií a virů z prostředí. Různé patogeny, aktivuje produkci přírodních (máme pro vás dekorace na zeď) protilátek, a dítě dostane možnost lépe bojovat s infekcí v budoucnu. To znamená, že děti, kolem nichž se nachází největší množství zdrojů infekce od útlého věku, je pravděpodobné, že bude mít silnější imunitní systém, když začnou chodit do školy.

Představu o tom, že děti, častěji v věku mají z toho prospěch pro posílení imunity v budoucnu, je jen teorie. Existuje dostatečné množství studií, potvrzující to. Zejména, sledování zdravotního stavu 4750 děti, provedená v roce 2013 Oddělení pediatrie USA zjistil, že u těch, kdo navštívil dětské skupiny a byl nemocný už v prvních pěti letech života, dále bylo pozorováno snížení hladiny výskytu (na jedné a téže nemoci) na 60 procent.

Není znám přesně, jak dlouho protilátky zůstávají (Koupit v obchodě dětské povlečení do postýlky) v lidském těle, protože je velmi velké množství, a imunitní procesy jsou poměrně složité, nicméně jedna věc je nedávný objev nám dává představu o možnostech ochranných sil člověka. Pozorování lidmi, v roce 1955 a přežili během pandemie chřipky 1957-1958 let, ukázal, že i přes 50 let koncentrace protilátky na tento virus v krvi dostatečně vysoká (jedná se o pandemii takzvané “asijské” chřipky, která si vyžádala kolem 70 000 životů).