Jak vybavit dětskou zónu v studio

Zdálo by se, je poměrně složité zařídit pro dítě dětskou zónu, pokud on a rodiče bydlí v studio. Nicméně, i přes omezené životních podmínek je možné vytvořit pro svého potomka je docela pohodlné posezení. A přitom není třeba radikálně měnit uspořádání bytu nebo přenášet zdi. V tomto článku budeme hovořit o tom, jak oddělení dětské zóny, zvažte různé možnosti vybavení a dotýkat otázka provedení.

Obor dětský území

Za prvé, pojďme definovat, že poskytnout dítěti samostatný prostor (i když malé) musí. Není udělat chybu, kterou dělají mnozí rodiče. Obvykle v místnosti je umístěna dětská postel nebo , obecně šatníku dítě vyniká osobní pluku pro věci, a provádět poučení mu musí za kuchyňským stolem. O jaké pohodlí může jít řeč?

Samostatný dětský koutek v studio musí spojit spací, pracovní, herní koutek a místo pro uložení věcí. Nejlepší je dát dítěti prostor v blízkosti okna, protože tam je více světla.

Pro vymezení území se nejčastěji používají skříň, nebo regál. Jeho výhoda spočívá v tom, že on ne jen vykonává funkci příčky, ale také se používá pro ukládání věcí. Umístit skříň je třeba tak, aby to není průchod mezi dětskou a dospělou částí. Je vhodné preferovat nízký regál s policemi – pak v té části místnosti, která je dál od okna, bude více světla.

Dětské v studio

Paravány a závěsy – je také skvělým řešením pro vytvoření dětského koutku. Zjevnou výhodou tohoto způsobu je jeho mobilita. Když není třeba sdílet prostor, závěsy a paravány v každém okamžiku můžete snadno odsunout.

Dětské v studio

Dětské v studio

Další možností pro dětské zóny ve společném pokoji s rodiči – využití sádrokartonových příček a světlice. Nicméně, oni nehybný, a pro jejich stanovení bude muset provést drobné opravy.

Dětské v studio

Dětská zóna v studio může být vyznačen pomocí speciální konstrukce. Kromě toho, pokud se takový koutek navíc chráněny obrazovce, nebo , pak je vytvořen efekt je zcela oddělený dětský pokoj. Ale je třeba mít na paměti, že tato volba docela to traumatizující z důvodu přítomnosti schodů.
Také doporučujeme: Banaby.cz – Zařízení pro dětský pokoj