Kniha sa zaoberá nielen teoretické vedomosti v oblasti vzdelávania

Jeden z najlepších špecialistov na svete v oblasti vzdelávania Ken Robinson napísal knihu, v ktorej sa domnieva, perspektívy rozvoja systému vzdelávania vo svete. Ak ste učiteľ alebo máte deti, mali by ste venovať pozornosť na knihu, ktorá môže pomôcť deťom rozvíjať potenciál.

Kniha sa zaoberá nielen teoretické vedomosti v oblasti vzdelávania, ale tiež ukazuje praktické kroky, ktoré vám môžu pomôcť byť veľký učiteľ alebo rodič, a pomôcť deťom nájsť svoje povolanie.
Prečo súčasné vzdelávanie nie je vhodné pre deti

Deti v prvých rokoch po narodení môžu ľahko naučiť akýkoľvek jazyk a získať veľa praktických zručností neuveriteľne rýchlo a ľahko naučiť, o ich sveta a rozvíjať myslenie. Ale prísť škola času a zvedavé deti stať nudným študentov, ktorí nechcú sa učiť a získavať vedomosti v škole.

A deje sa to preto, lebo súčasný vzdelávací systém je dedičstvo priemyselná revolúcia v 19. storočí. Pôvodne bola škola vytvorené, aby deti predstavu o svete. 150 rokov uplynulo, vo všetkých sférach ľudského života, svet sa zmenil, a školy naďalej vyrábať ľudí, ktorí sú schopní nič okrem vykonávať jednoduché činnosti a úlohy.

Škola trvá desiatky rokov života, a škola obohacuje myseľ a dušu, pomáha nájsť povolanie, nie pomôcť dozvedieť sa o seba a rozvíjať vzťahy s ostatnými, vám umožňuje myslieť a analyzovať, a nie pomôcť, aby sa stala šťastná a uspieť a dáva mnoho ďalších dôležitých zručností.

Jediná vec, ktorú škola poskytuje, je zabíjanie túžbu a schopnosť získať vedomosti samostatne, a vlaky krátkodobú pamäť na zapamätanie väčšinou k ničomu informácie.

Moderné školy potláča individualitu, predstavivosť, myslenie, kreativita, tvorivosť, zvedavosť, problém-riešiť zručnosti, mimoriadne myslieť, analyzovať, robiť samorazvitie a nie len.
Čo autor knihy

Ken Robinson je profesionálny triedy, ktorý rieši problémy z pedagogiky za 40 rokov. Vzhľadom na naše rozsiahle znalosti z Východnej a Západnej systémov vzdelávania, bol poradcom vláda Spojených Štátov, Európy a Ázie, pracoval s najlepšími spoločnosťami vo svete, bol poradcom vlády, Singapure a pomohol postaviť model vzdelávania, ktoré je povolené, Singapur, aby sa stal tvorivé centrum v juhovýchodnej Ázii.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na detský nábytok Banaby kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa