Meblowe rozwiązania dla strefy dziecięcej

Głównym zadaniem – aby zaoszczędzić miejsce i zapewnić komfort dziecku. Dlatego aby skutecznie zorganizować plac terytorium w kawalerce, należy wybrać wielofunkcyjny i kompaktowy meble.

Takie cechy posiada meble dla dzieci-transformator (fotel rozkładany, stół rozkładany, łóżko, biurko, szafa-biurko, szafa, łóżko).

Przyjrzyj się kolekcji Catherine od producenta Dedal. W jej składzie jest oszczędny meble zestaw, który doskonale nadaje się do wyposażenia dziecięcego kącika w sumie z dorosłymi pokoju. Pomimo jego kompaktowość, harmonijnie łączy w sobie pracy i miejsce do spania, a także miejsce do przechowywania rzeczy. Główną cechą tego zestawu mebli jest łóżko dziecięce-szafa. W razie potrzeby łóżko łatwo chowa się w szafie, i u dziecka pojawia się dodatkowa przestrzeń do gier i rozrywki.

Dzieci w kawalerce

Szczególną funkcjonalnością różni się również dla dzieci loft łóżko. W takiej konstrukcji wypoczynek idealnie komponuje się z pracy, gier wypoczynkową lub wydzieloną częścią do przechowywania rzeczy.

Dla dziecka najlepiej wybrać niską łóżko na poddaszu. To może być, powiedzmy, łóżko FABRIC od Parisot z półek ja szuflady do ubrań, zabawek i innych przedmiotów. Albo łóżko ALICE od Parisot z miejscem do gier.

Łóżko na poddaszu

Łóżko na poddaszu

Dla ucznia wygodnie zdecydować się na łóżko piętrowe wyżej, aby pod miejscem do spania umieścić biurko. Taki pomysł może realizować z łóżkiem z kolekcji Baby Boom od producenta 38 papug. Model ten, między innymi, wyposażona w oddzielną sekcję z półki i szuflady, dlatego łączy w sobie raz na 3 strefy: sypialni, stół i miejsce do przechowywania rzeczy.

Dzieci w kawalerce

sugeruje, na przykład, łóżko na poddaszu Spot od VOX. Ten projekt można nazwać łóżkiem, szafą, ponieważ duża przestrzeń pod sypialnym każdym momencie i dostępność różnych półek i szuflad pozwala umieścić wiele rzeczy dzieci dorosłymi.

Dzieci w kawalerce

Dziecięce łóżko piętrowe będzie wspaniałą opcją umeblowania, jeśli w rodzinie z 2 dzieci. Zapoznanie się z różnymi modelami takich łóżek można w naszym katalogu.

Należy pamiętać, że istnieją dwupoziomowe konstrukcji z dodatkowym łóżkiem wysuwanym. Jest to idealne meblowe rozwiązanie, aby zapewnić miejsce do spania od razu trójkę dzieci. Zobacz, na przykład, jak to jest realizowane w piętrowym łóżku z kolekcji Captain od Calimera.

Dzieci w kawalerce

Projekt wnętrz strefy dziecięcej

Strefa dla dzieci w kawalerce w jego stylu, na pewno musi mieć odróżnieniu od ogólnej mieszkalnych terenie. Podkreślić podział pokoju na dwa oddzielne części można za pomocą właściwego doboru materiałów wykończeniowych.

Starając się wizualnie wyróżnić wypoczynkowa dziecka, nie trzeba popełnić błąd i wyciągnąć go w krzyczących kolorach. Lepiej zdecydować się na wnętrze w spokojnej kolorystyce, dodatkowo rozcieńcza się ją pojedynczymi plamami jaskrawych barwach. Na przykład, zrób nacisk na zasłony, dywan na podłodze, poduszki i narzuta na łóżku, miękkich zabawek lub jakichkolwiek elementach wystroju. Małe dziecko, na pewno spodobają tapety z wizerunkiem postaci z kreskówek, a nastolatka – z modnymi, nowoczesnymi nadrukami. Ściany dziecięcego kącika można również ozdobić zdjęciami obrazów lub plakatów odpowiedniego stylu.
Zobacz więcej: wszystko dla dzecka w Banaby.pl