Na NYC športové victimhood … a prečo Chase Utley je americký hrdina

Bolo to isté nebezpečné, ale legálne hry Utley bolo na dávanie a prijatí konca nespočetných časov počas 13-ročnej kariéry a tá, ktorá už dávno bola súčasťou baseballu. Nebolo úmyslom zraniť Tejadu a Utley bol úprimný voči svojmu cieľu: zabezpečiť, aby dvojitá hra nebola otočená a aby sa rozhodca postavil na rozhodcu, aby ho zavolal na rušenie. Čo to neurobil. Ktokoľvek, kto pozoruje Utleyho od svojho debutu v hlavnej lige, vie, že by neúmyselne neublížil súperovi, rovnako ako oni vedia, že urobí čokoľvek v rámci pravidiel, aby vyhral. To by malo byť jeho koniec. Ale toto je New York, mesto, ktoré porazí svoje prsia nad svojou vlastnou tvrdosťou, až kým nevyjde na jeho krátky koniec.Došlo žiadny koniec rozhorčenie a aggrievement v troch dňoch od roku. Je ťažké si predstaviť hru piatkové bytia olova príbeh pondelkovom na Good Morning America, kedy bola pod titulkom, bludného Play, ktorý skončil v New Yorku stretol s sezóna ‘, ak sa stalo, povedzme, Kansas City Royals. Jediná vec, New York robí lepšie ako vlastnej dôležitosti je športový victimhood

Keď Pete Rose sudové prostredníctvom Ray Fosse v roku 1970 All-Star Game. – výstava! – efektívne zlikvidoval Fosse sa sľubnú kariéru v zárodku. To sa stalo ústredným princípom v Charlie Hustle legendy že Major League Baseball obchodované na niekoľko rokov.

To je baseball Utley bol vyšľachtený hrať.Požiadala ho, aby ju vypnúť je podobný rezerváciu Richard Pryor na narodeninovej party first-porovnávač a dúfať v najlepšie. Celá jeho mystika je postavený okolo robiť heads-up hry vyrobené v pokojnej, skromný štýle ako Američan ako Gary Cooper. Signatúr momenty jeho kariéry – bodovania z dvojky na infield vrtuľníka proti Braves v roku 2006, hra úsporná obranná hra vo World Series pádny dôkaz 2008 – boli vytvorené ľsti a vlasy spúšte inštinkt.

značka ozajstného profesionála nie je zaoberá hrať to bezpečné alebo nadväzovanie priateľstva.Je nešťastné, že Utleyho značka nenásilnej tvrdej práce vyšla z módy, ale to nebude udržať významný počet fanúšikov baseballu mimo bubliny New Yorského obdivovať ho. Pretože Utley odvolanie nebude Počul v pondelok, je takmer istý, že je v uniforme pre tretiu hru. A kvôli jeho silnému životnému číslu proti starému Matze Harveyovi z Metsa, pravdepodobne začne. Očakávajte ohňostroj. Napriek tomu, ak je ktokoľvek schopný udržať chladné a pôsobiace v tomto kotlíku, je to Utley, ktorý zostáva dokonalou fóliou pre bludov Newyorčanov, ktorí sa dostali do umeleckej formy. Ak by hral pre Mets alebo Yankees, bol by národným hrdinom. Aký šťastie máme pre ostatných z nás.