Tam je kategorie rodičů, kteří je nemožné zalíbit se

Tam je kategorie rodičů, kteří je nemožné zalíbit se, a které se všichni vždy spokojeni. To se týká všech sfér života, včetně a vztah otce nebo matky k dítěti. Vidí jen chyby a nevěnují pozornost na přednosti: pokud dítě napsal na dvojku kontrolní matematiky, ale při tom dostal “výborný” za psaní, rodiče pozornost na “skupině” a bude z celé této tragédii.

“Ty jsi nic “, “Ty nic nebudeš”, “U tebe nikdy nic nestane”, — rodiče celé dny. Při tom se neustále mluví o tom, jak je všechno špatně, celou dobu si stěžují na zdraví, nadávat sousedy, a dokonce i moc v zemi…

Dítě není jen trpí komplexem méněcennosti, ale také ztrácí schopnost podívat se na svět s optimismem. To už může radovat z druhého místa v soutěžích, protože to není první věc, a rodiče jsou zklamáni.

Tyto děti se nemohou naučit, jak dosáhnout stanovených cílů. Navíc, oni dokonce nebudou moci správně stanovit, protože budou předpokládat, že ještě nikdy nic dosahovat.

Celý svůj život oni budou vidět svět v temných barvách. V šedém světě pro úspěch je prostě není místo, tak dítě vyroste nešťastný.

Pokud jste neustále s něčím nespokojeni, pokuste se pochopit příčinu jejich nespokojenosti, a pak se řídit svým stavem bude jednodušší. Zkuste začít radovat malé věci, všímat úspěchy, a ne bydlí na selhání. Vaše dítě je na vás čeká na schválení, a není konstantní “”. Věřte mi, pokud není opravit situaci teď, v budoucnu, můžete nejen pozorovat život dítěte-loser, ale vůbec ztratit emocionální spojení s ním.
Nebojte se občas projevit přísnost ve výchově!

Někteří rodiče ani neví o tom, že děti potřebují omezení. Výchova dětí vyžaduje “cukru” a “biče”. Nicméně, navzdory jasnému starověk této pravdy, mnozí rodiče věří, že děti je třeba jen povzbudit. Při tomto jakékoliv chování, včetně self-shovívavost, a dokonce i dětské rozmary. Pokud někdo cizí pokusí udělat dítěti poznámku, pak okamžitě obdrží odpověď poznámka od rodičů.

Postupem času se chování dítěte bude více než těžké, ale rodiče budou vždy najít omluvu pro své dítě. Dítě může porušit pravidla, normy a při tom chápat, proč se okolní lidé vnímají negativně jeho chování. Takoví lidé nevědí, jak požádat o odpuštění, kontrolovat své činy. Jsou si jisti, že všechno kolem musí vždy přijímat a milovat takové, jaké jsou.

Děti, chovaná rodiči, se často stávají společenskými vyvrheli. Jim ani smysl pro empatii. S nimi nechtějí zabývat ani v osobním, ani profesně.

Zkuste se podívat na své dítě očima cizích lidí, vžijte se do pozice těch, kteří jsou nuceni snášet rozmary svého dítěte: učitelů, sousedů, dalších příbuzných. Je to možné, tak si uvědomíte, že každý špatný čin vyžaduje diskusi a vysvětlení. Dítě musí pochopit, když se to stane, není v pořádku.

Více: Obchod, který má ve své nabídce výrobků, jako jsou si můžete koupit zde a velmi dobrá kvalita koupit zde a levná zjistit více