Vstupenky World Series za nominálnu hodnotu – ak ste ochotní čakať

Niektorí ľudia jednoducho nebudú brať nie ako odpoveď.

Lístky na Mets ‘prvých hier World Series v 15 rokoch v priemere viac ako 1300 $ na sekundárnom trhu, pričom najlacnejší sedadlami pre nedeľné Game 5, pomocou pravého poľa faule pólu v hornej paluby, načítanie $ 525 za kus online. Zatiaľ nie je pre tých, ktorí chcú riskovať a časom spáliť – nesúrodá rad skalných fanúšikov a scalpers, ktorí chcú hodiť rýchly zisk – vzácny pár chôdza-up lístky boli dané k dispozícii v nedeľu na finále sezóny v Citi terénu.

Niektorí čakali hodiny. Iní bližšie k prednej strane – skupiny s spacie vaky, batohy, vankúše a camping stoličky – tam bol niekoľko dní.Facebook Twitter Pinterest Al Fekety zdvihne svoj lístok na hru 5 na World Series, zakúpený v nominálnej hodnote hodín pred prvým ihrisku. Fotografie: Bryan Armen Graham pre Guardian

Fekety, celoživotné Staten Island rodákovi, ktorý pracuje ako inžinier pre telekomunikačné spoločnosti, dokázal streliť jediné zastúpenie v sekcii 503 na $ 150. Ten odhaduje, vydali 50 vstupenky na sobotňajší hre 4 a len 23 pre piatkové Game 3.

“tu dnes som na 2pm,” povedal. “Sem prišiel včera v 3.58pm a bol som 95. v rade a ja som nedostal dovnútra. Bol som ísť do World Series každý rok za posledných 26 rokov.To bolo prvýkrát, kedy som nešiel do back-to-back hry. “

Fekety, 53, je dobre cestoval športový turista, ktorý povedal, že sa zúčastňuje MLB, NBA a NHL all hviezda hry – každý rok. vďaka v nemalej miere svojho brata, ktorý je kapitánom United Airlines

“v prípade, že Mets vyhrať večer som fúka voľno zajtra a utorok,” povedal. “Budem u Newark zajtra v 6 hodín ráno sa snaží dostať von.”

Nie je ďaleko za Fekety bol Royals fanúšik Justin Rethmeyer a traja priatelia, z ktorých všetci cestoval z Kansas City a podarilo sa im streliť posledné štyri lístky z počiatočného pridelenia, všetko za $ 150 alebo pod.

“dva státie a dve v 507!” rozplýval Rethmeyer, 30, ktorý pracuje v oblasti financií. “Sme posledná, aby ľudia mali miest na World Series!Sú tak robiť, ak re-vydanie. “

Rethmeyer povedal dorazili v piatok a plánované na lietanie doma v prípade, že Mets zviazaný série v sobotu večer, ale rozhodol sa zostať, keď Royals vyhrali a zarobili príležitosť, aby si zaistil tím je druhý vôbec majstrovstvá a prvé tri desaťročia v nedeľu večer.

“to je jediný dôvod, prečo sme tu dnes,” povedal. “Keby nemali túto príležitosť sme práve slabnúť to a odletieť späť do Kansas City.Mohli sme išli do zápasu v piatok mohli sme ísť do hry včera, ale preto, že sme nemohli skoba sme čakali na dnešný deň. “Facebook Twitter Pinterest Justin Rethmeyer, doprava a priatelia oslavuje, keď strelil posledný vstupenky od počiatočnej pridelenie v nedeľu večer. Fotografie: Bryan Armen Graham pre Guardian

V Mets odmietol komentovať na špecifiká, ako walk-up dotácie pre World Series bol vyhotovený, ale bezpečnostný úradník Citi Field priradený vstupeniek linky pre celok tri domáce zápasy povedal, že lístky boli k dispozícii v reálnom čase, ako zrušenie boli povolaní do pokladne, či už v dôsledku zmeškanie letu alebo neočakávané udalosti.Tím po vydaní vrátenie peňazí, bude klásť lístok späť do systému. Ktorý vysvetľuje stop-štart tempo fronty, ktorá spomalila na mŕtvom bode, pretože čas 20:15 začiatok priblížil.

Snáď najviac neohrozený nedeľných queuers bola štvorica na fronte, ktorý povedal, že ‘ d tam od 6.30pm vo štvrtok. Oni by chytili vstupenky Game 3, ktorého sa zúčastnili hru, potom ponáhľal späť k oknám cestovných lístkov po finále von, aby zostali cez noc a to celé znovu hre 4.V čase, keď získali lístky na nedeľnú hru 5, odhadli, že strávili 60 hodín čakaním. “503, tretí riadok: 300 dolárov za dve,” povedal Scott, ktorý odmietol uviesť svoje priezvisko.

O 20:00 – štyri minúty pred prvým rozstupom – závesy nad oknami deväť a desať boli stiahnuté a linka, ktorá sa štvornásobne zdvojnásobila v priebehu dvoch hodín po prvom pridelení, prelomila podobu. Jeden z skalperov, ktorí skórovali lístky skôr, rýchlo zostúpil do rozptýleného davu, aby uskutočnil predaj.

Napriek tomu to bolo Fakety, ktorý hovoril za všetkých tých, ktorí majú predvídavosť, aby sa tam dostali skôr. > “V spodnom riadku,” povedal, “som šťastný, že som tam.”