Zmätený systém znamená, že tresty Svetového pohára nezodpovedajú zločinom

Cheik bol požiadaný, či takzvané vrstve dva tímy dostávali skrátka na disciplinárne vypočutie počas Svetového pohára a odpovedal, že si nemyslí, že to tak bolo. “Je to presne tak, ako to je. Rovnako ako mnoho vecí v ragby bude otvorené rôznym výkladom a musíte sa vrátiť s ním. “

Je to rugby odpoveď, ale zrejme nie jeden uspokojiť svet sociálnych médií, ktoré by mali disciplínu ako otázka pohodlnejšie v Paranoja Gulch.

ak však vyzvať svet k vašej strane, ste mali lepšie byť pripravený vysvetliť, kedy vaši hostia nerozumejú vaše metódy alebo postupy.

Po prvé, nevyhnutnú trocha histórie. Nie je to tak dávno, že bol sám rozhodca, ktorý riadil hru.To, čo videl, že sa rozhodol, čo on nešiel za palubu a tam bola kultúra hráčov, ktoré rozoberajú “problémy” medzi sebou. Potom prišiel posilnenie dotykových sudcov – tak ako boli Tzv. Namiesto toho, aby sa obmedzili na to, že povedali, kde sa lopta dostala von, mali možnosť odovzdať rozhodcovi problémy s faulom. Nie je to tak, že všetci to robili, alebo dokonca až do dnešného dňa. Ďalej prišiel TMO, štvrtý úradník s bankou televíznych obrazoviek, ktorý by mohol byť požiadaný, aby poradil najprv o tom, či skúsený mal alebo mal Nie je skóroval, potom na nahromadenie na akúkoľvek skúšku. Teraz môžu šeptať v rozhodcovom uchu, keď niečo vidia.Či rozhodca rozhodne konať o tejto rady, je iná vec. Párkrát sme videli, tým lepšie, viac veria refs hovoria, že videli na spornú otázku a sú radi, že nechá pokračovať v hre, alebo môžu požiadať o preskúmanie v TMO, ale nie zastaviť hru.

zatiaľ je to dobré, a viem, že nikto, kto sa chce vrátiť čas, najmä keď je zákon džungle aplikovať aj mamičky potenciálnych rugby hráčov zažmurkal na to, čo by sa mohlo stať, aby ich syn alebo dcéra. Ide o to, že problémy sú riešené v kontexte – to živé hry.Teraz sme však citovať komisára a súdni úradníci – prvý z nich pórov nad zábery z hier často vyzdvihnúť vnímanej hriechy nie všimol rozhodcami, druhá predsedať súdu svojho druhu, pravdepodobne v hotelovej izbe alebo advokátskej kancelárie s televízne zábery a správy z rozhodcov a asistentov rozhodcov pre spoločnosť, ale len veľmi málo umožnené prostredníctvom kontextu. Každý zločin triedi podľa spôsobu nízku, strednú alebo vysokú vstupu.


– sadzba, ktorú má hráč potrestaný

Poďme riešiť tri prípady. Najprv Argentína zamknúť Mariano Galarza, ktorý bol odložený pre deväť týždňov takmer pred jeho Svetového pohára začala po vykonaní “do kontaktu s okom alebo očného okolia” z Brodie Retallick, zámok všetci černosi.Išlo o čierno-biele puzdro a hoci Galarza nevinný existujú dôkazy o ruku v oblasti Retallick očí a hoci Retallick dával dôkaz pre Galarza bol dopúšťa high-end trestnej činnosti.

viem Galarza.Nemá zlé kosti v tele, ale jeho zločinom bolo absolútne a niesol vstupná úroveň 12 týždňov, a tak bol preč, pretože hra oprávnene opovrhuje drážkovanie.

Next prišiel Samoa krídlo Alesana Tuilagi a jeho zákaz päť týždňov neskôr znížiť na dva, na incidente v Pool B zápase proti Japonsku, ktoré tak popudil veľa ragby hráčov vrátane bývalého anglický kapitán Lewis Moody, ktorý chcel vedieť: “Ako je spustená do súper akt nekalého? “

Správna odpoveď je, keď je preskúmaný v kancelárii advokátskej kancelárii v Canary Wharf, zábery zo štyroch kamier beží na plné obrátky, 75%, 50% a konečne 25%, ale povedala by som, že, bez správneho kontextu.Čo Tuilagi urobil jeho rádoby japonská tackler Harumichi Tatekawa bolo to, čo urobil v priebehu svojej kariéry – nič z rozhodcu, Craig Joubert, alebo jeho asistentov Wayne Barnes a Stuart Berry, videl niečo zlé – ale tentoraz zachytil Tatekawa hlavu s koleno a to je zločin s osemtýždňovej vstupný bod.

na záver Michael Hooper, Austrálčan, ktorý sa objavil šťastie uniknúť zákazu týždenným pre agresívne (mierne povedané) premazávanie z Anglicka plný chrbte, Mike Brown.Väčšina rugby ľudí naznačujú, že z troch prípadov akcie Hooper prenesených najväčšie nebezpečenstvo úrazu, ale preto, že vstup colnej low-level je len dva týždne a Hooper sa zástancovia mohol argumentovať, ľútosť a žiadne predchádzajúce zákaz hovorilo dolu.

Nie sprisahania a bez skreslenia, len disciplinárny systém mierne von kroku sa do hry.

http://stavky-home.com/